Oto link na bloga z grami
Ja osobiście bardzo lubię te gry, a szczególnie "skoki".
Gdy pada na dworze albo z końmi zrobiłam wszystko, zajęłam się królikami, wyprowadziłam psy to siadam przed kompa i odwiedzam różne stronki.
Wchodzę też na fotobloga mojej kumpeli, Mai Wojciechowskiej.
Jeśli znacie jakieś fajne stronki o koniach piszcie na adres e-mail: Ania.k.com.pl.@wp.pl

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz