środa, 6 lipca 2011

Żarciki

-Dlaczego koń rusza gdy cmokniesz?
-Bo, boi się, żeby go w zadek nie pocałować!
                                                           p.Heniu

Na lekcji rosyjskiego:
-Jasiu przetłumacz na rosyjski: wsiadać na konia
-Hop sraka na kulbaka!
                                                          p.Heniu

Bardzo fajne gry o koniach na " psią pogodę "

Oto link na bloga z grami
Ja osobiście bardzo lubię te gry, a szczególnie "skoki".
Gdy pada na dworze albo z końmi zrobiłam wszystko, zajęłam się królikami, wyprowadziłam psy to siadam przed kompa i odwiedzam różne stronki.
Wchodzę też na fotobloga mojej kumpeli, Mai Wojciechowskiej.
Jeśli znacie jakieś fajne stronki o koniach piszcie na adres e-mail: Ania.k.com.pl.@wp.pl

poniedziałek, 4 lipca 2011

Howrse- warto grać!!!

Moje konie na Howrse
                   

  Link do gry Howrse

Ja gram w tę grę od dawna,z przerwami.
W Howrse hodujesz  duże konie  lub kucyki.
Jest bardzo dużo ras do wyboru min.walijczyki,szetlandy, kuce connemara, fiordingi, araby, hanowery, trakeny, achałtekińce i inne.
 Na początku gry wybierasz sobie źrerbaka dowolnej rasy, maści.
Opiekujesz się nim (masz do pomocy samouczek).
                                                       Koń rośnie, możesz go kryć (lub nim), brać udział w zawodach.
                                                                                         Powodzenia!



niedziela, 3 lipca 2011